Інформація щодо нових вимог до РРО

                                                  Шановні партнери!

Відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"  суб’єкти господарювання, що використовують РРО, з 1 січня 2013 р. зобов’язані подавати до органів державної податкової служби провідними або безпровідними каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які зберігаються в контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, що до них приєднані.

Порядок передачі інформації до органів державної податкової служби визначений наказом Міністерства Фінансів України №1057 від 08.10.12 «Про затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій (далі - РРО) і модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО дротовими або бездротовими каналами зв'язку в органи державної податкової служби».

Фактичне введення в дію норм з передачі даних з РРО відтерміновано до 01.07.2013 р. Штрафні санкції з сторони Державної податкової служби України на користувачів РРО, які здійснюватимуть діяльність з порушенням вищезазначених вимог до вказаного терміну, накладатися не будуть.

На виконання вищевказаних норм і вимог НВП «ТРОЯН» здійснює розробку з доопрацювання РРО ТМ "Калина", що перебувають в експлуатації, та модемів передачі даних для подальшого внесення їх до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

Разом з тим, ми активно розробляємо нові моделі реєстраторів розрахункових операцій з застосуванням технологій НБУ.

Для своєчасного і в повному обсязі забезпечення всіх користувачів РРО ТМ "Калина" модемами для передачі даних просимо до 15.02.13 подати інформацію про наявні в експлуатації (на обслуговуванні) РРО.

Інформацію подавати на електронну адресу: sales@kalyna.ua.

 

Ми гарантуємо своєчасне доопрацювання всіх РРО нашого виробництва відповідно до нових вимог фіскального законодавства.

 

Кошик
View your shopping cart.
Вхід