РРО з паперовою контрольною стрічкою

КАЛИНА-110Т


Новий портативний електронний контрольно-касовий апарат КАЛИНА-110T призначений для використання в стаціонарних умовах в торгівлі, громадському харчуванні, сфері послуг, а також виїзній (мобільній) торгівлі.
 
  

КАЛИНА МТ-04.02


ЕККА КАЛИНА МТ-04.02призначений для застосування в сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Сучасний дизайн, перевірена і підкріплена багатолітнім досвідом ергономіка, найвища якість застосованих при виробництві ЕККА компонентів відомих світових виробників, використання сучасних досягнень в галузі радіоелектроніки, функціональне програмне забезпечення - все це є запорукою того, що як початківець, так і багатолітній користувач знайде в цих ЕККА те, що тільки можна очікувати від фіскальної техніки. 

КАЛИНА МТ-05.02


ЕККА КАЛИНА МТ-05.02призначений для застосування в сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Сучасний дизайн, перевірена і підкріплена багатолітнім досвідом ергономіка, найвища якість застосованих при виробництві ЕККА компонентів знаних світових виробників, використання сучасних досягнень в галузі радіоелектроніки, функціональне програмне забезпечення - все це є запорукою того, що як початківець, так і багатолітній користувач знайде в цих ЕККА те, що тільки можна очікувати від фіскальної техніки. 

КАЛИНА МТ-01.01

ЕККА  КАЛИНА МТ-01.01 – високонадійний стаціонарний касовий апарат з широкими функціональними можливостями.

КАЛИНА МТ-01.02

 Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат (СЕККА) для автостанцій та автовокзалів КАЛИНА МТ-01.02 - високофункціональний та надійний апарат, який забезпечує повну автоматизацію технологічних і бізнес-процесів автовокзалів та автостанцій області й головного офісу підприємства, продаж і повернення квитків у мережі Internet тощо.

КАЛИНА МА-01.01

 
 Спеціалізований ЕККА для АЗС КАЛИНА МА- 01.01 – моноблочний багатофункціональний електронний контрольно-касовий апарат. Розроблений з використанням новітніх технологій в галузі мікропроцесорної техніки і повністю відповідає підвищеним вимогам до надійності при експлуатації на сучасній АЗС.

КАЛИНА МА-11.01


Спеціалізований ЕККА для АЗС КАЛИНА МА- 11.01 - найвищий стандарт системних РРО на ринку. Призначений для роботи на середніх і великих автозаправних комплексах. Це модерний дизайн, високі функціональність і ергономічність СЕККА  в поєднанні з апробованою технологією і мікропроцесорною електронікою.

КАЛИНА-555А


 СЕККА КАЛИНА-555А” - нове імя в сімействі спеціалізованих ЕККА для АЗС. Програмно-апаратний комплекс (ПАК) розроблений з врахуванням 12-ти річного досвіду роботи в сфері розробки і впровадження систем управління для АЗС.
 
 
 

А-POS ЕКСПОТРЕЙД

Система комп’ютерно-касова електронна спеціалізована A-POS ЕКСПОТРЕЙД– новинка на ринку систем керування для АЗС. Вперше в Україні пропонується не просто спеціалізований ЕККА для АЗС, а комп’ютерно-касова система з унікальними технічними і функціональними характеристиками.
 
 

КАЛИНА-500Т

Електронний контрольно-касовий реєстратор (ЕККР) "КАЛИНА-500Т" – це найвищого класу обладнання, яке поєднує в собі широке коло характеристик : швидкість, надійність, функціональність, модерний дизайн. Фіскальний принтер "КАЛИНА-500Т" з успіхом використовується в складі програмно-апаратних комплексів будь-якої складності для різних сфер застосування. Виключно високі характеристики цього реєстратора зумовили його використання на великих і середніх торгових об’єктах з широким асортиментом товарів і інтенсивним характером роботи, а також там, де необхідно забезпечити безперебійну і надійну роботу. Вишуканий дизайн реєстратора завойовує прихильність тих користувачів, які приділяють значні вимоги зовнішньому вигляду робочого місця касира.
 
Кошик
View your shopping cart.
Вхід