Спеціалізовані системи та касові апарати для АЗС

КАЛИНА МА-01.01

 
 Спеціалізований ЕККА для АЗС КАЛИНА МА- 01.01 – моноблочний багатофункціональний електронний контрольно-касовий апарат. Розроблений з використанням новітніх технологій в галузі мікропроцесорної техніки і повністю відповідає підвищеним вимогам до надійності при експлуатації на сучасній АЗС.

КАЛИНА МА-11.01


Спеціалізований ЕККА для АЗС КАЛИНА МА- 11.01 - найвищий стандарт системних РРО на ринку. Призначений для роботи на середніх і великих автозаправних комплексах. Це модерний дизайн, високі функціональність і ергономічність СЕККА  в поєднанні з апробованою технологією і мікропроцесорною електронікою.

КАЛИНА-555А


 СЕККА КАЛИНА-555А” - нове імя в сімействі спеціалізованих ЕККА для АЗС. Програмно-апаратний комплекс (ПАК) розроблений з врахуванням 12-ти річного досвіду роботи в сфері розробки і впровадження систем управління для АЗС.
 
 
 

А-POS ЕКСПОТРЕЙД

Система комп’ютерно-касова електронна спеціалізована A-POS ЕКСПОТРЕЙД– новинка на ринку систем керування для АЗС. Вперше в Україні пропонується не просто спеціалізований ЕККА для АЗС, а комп’ютерно-касова система з унікальними технічними і функціональними характеристиками.
 
 
Кошик
View your shopping cart.
Вхід