РРО з паперовою контрольною стрічкою

LeoCAS-401U

ЕККР вбудований "LeoCAS-401U" – фіскальний реєстратор, що формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ).

ЕККР вбудований призначений для вбудовування в автомати з продажу товарів (послуг), дозованих та штучних товарів, програмно-технічні комплекси.

LeoCAS-501P

CЕККА “LeoCAS-501P” – вітчизняний спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат нового покоління, який формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ) та має вбудований модем для передачі контрольно-звітної інформації на сервер Державної фіскальної служби України, а також в головний офіс підприємства для забезпечення автоматизації бізнес процесів.

LeoCAS-201

ЕККР "LeoCAS-201" – фіскальний реєстратор, що формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ).
Сфера застосування: торгівля, громадське харчування, сфера послуг, продаж ювелірних виробів, ломбарди, аптеки, інтернет - магазини, надання послуг мобільного зв’язку.

LeoCAS-500U

CЕККА POS PETROL SYSTEM LeoCAS-500U

призначений для повнофункціонального управління технологічними процесами на автозаправних станціях (АЗС) і автозаправних комплексах (АЗК). СЕККА забезпечує дистанційне керування до 40 паливо-роздавальними колонками (ПРК) з можливістю комплексного обліку руху нафтопродуктів на АЗС, продажу супутніх товарів і послуг, забезпечення двостороннього документообігу з головним офісом.

LeoCAS-200

ЕККР "LeoCAS-200" – один із перших реєстраторів, що формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ).
Сфера застосування: торгівля, громадське харчування, сфера послуг, продаж ювелірних виробів, ломбарди, аптеки, надання послуг мобільного зв’язку.

Кошик
View your shopping cart.
Вхід